۱۳۹۸/۱۱/۷

علائم قابل رویت پیری در طی زمان به علت اشعه خورشید، وراثت و روش زندگی ایجاد می‌شود و یکی از علائم زودرس آن ایجاد چین و چروک و کاهش حجم پوست است با تزریق فیلر‌ها به صورت غیر جراحی، می‌توان کاهش حجم را جبران کرده و این خطوط را از بین برد.

۱۳۹۸/۱۱/۲

امروزه یکی از روش های مناسب برای از بین بردن چین و چروک تزریق بوتاکس است. بوتاکس در 2 زمینه زیبایی و درمانی کاربرد دارد. استفاده از بوتاکس نتایج بسیار خوبی برای فرد در پی دارد و به همین دلیل این روش یکی از بهترین روش های موجود برای از بین بردن چین و چروک می باشد.

۱۳۹۸/۱۱/۲

دست‌ها نیز در معرض تاثیرات ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، افزایش سن، استرس و فعالیت‌های کاری قرار می‌گیرند. برخی از انواع رایج علائم پیری بر روی پوست  دست های  می توان به ایجاد لکه‌های تیره ، تشکیل چین و چروک و ایجاد ظاهر ناهماهنگ برای پوست، و برجسته شدن رگ‌ها اشاره کرد. علاوه بر این افزایش سن می‌تواند باعث از بین رفتن بافت چربی موجود بین استخوان‌ها و نازک شدن بافت نرم پوست شود که در نتیجه این شرایط، دست‌ها ظاهر استخوانی و پیر پیدا می‌کنند.

۱۳۹۸/۱۱/۲

تزریق ژل یا چربی یکی از آخرین دستاورد علم پزشکی در جهت هرچه زیباتر کردن انسان است.تزریق ژل در این روزها یکی از پرطرفدار ترین راه های از بین بردن نواقص صورت به شمار می رود در این بین استفاده از بهترین مارک ژل برای تزریق صورت، بهترین مارک ژل برای خط خنده، و بهترین مارک ژل برای تزریق لب خواسته همه افراد است.

۱۳۹۸/۱۱/۲

عوامل زیادی بر قیمت بوتاکس تاثیر گذار هستند. قیمت بوتاکس با توجه به این عوامل از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در این قسمت عوامل موثر بر قیمت بوتاکس بررسی می شوند.

۱۳۹۸/۱۱/۱

شبوتاکس دیسپورت "Dysport" یک برند انگلیسی است و جزو مطمئن‌ترین بوتاکس های قابل استفاده در کشور می باشد و مجوزهای بین‌المللی دارو و مجوزهای رسمی وزارت بهداشت را به طور کامل دارا می باشد. کاربرد تزریق بوتاکس دیسپورت هم در زمینه ی زیبایی و هم در زمینه ی درمانی بسیار موثر واقع بوده است. اساس کار این تزریقات غیر تهاجمی این است که با شل کردن عضلات زیرین زیر پوست به کاهش ظاهر چین و چروک کمک می کند و اثرات آن باعث شده تا چین و چروک ها کمتر مورد توجه قرار گیرند یا مشکلات ناحیه ی تحت درمان به طور موقت بر طرف شوند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۹

زاویه فک در آقایان عضلانی تر و حجیم تر از خانم ها می باشد و در قسمت چانه پهن تر است که این به دلیل آناتومی استخوان فک است که به طور طبیعی در خانم ها مثلثی و به شکل حرف V است و در آقایان حالت مربعی شکل دارد. هرگونه تغییر در ناحیه فک باید بر اساس آناتومی و استخوان بندی فک و تناسب بین اعضاء صورت انجام شود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸

یکی از روش های حجم دهی به اجزای صورت تزریق چربی است، علاوه بر آن موجب جوانسازی پوست و رفع چین و چروک  های پوستی نیز خواهد شد. در مورد اینکه بعد از تزریق چربی چکار کنیم تا بهترین نتیجه عایدمان شود لازم است مراقبت های بعد از تزریق چربی را جدی بگیریم.

داده ای یافت نشد.