مزایای حجیم کردن گونه ها با نخ لیفت

0 0
  • تاریخ : ۱۳۹۸/۴/۲۶
  • بازدید : 279
  • چاپ این صفحه
امتیاز 0.00 تعداد رای 0

یکی از سریع ترین روش های زیبا سازی لیفت گونه با نخ است و از جدید ترین روش ها برای بالا کشیدن گونه ها و فرم دهی است .در روش لیفت گونه با نخ، با قرار دادن نخ های مخصوص در پوست، از افتادگی و ایجاد چین و چروک جلوگیری می شود. تعداد نخ های مصرف شده برای هر صورت بسته به شرایط ظاهری وشدت افتادگی وچروک ها متغیراست.

یکی از سریع ترین روش های زیبا سازی لیفت گونه با نخ است و از جدید ترین روش ها برای بالا کشیدن گونه ها و فرم دهی است .در روش لیفت گونه با نخ، با قرار دادن نخ های مخصوص در پوست، از افتادگی و ایجاد چین و چروک جلوگیری می شود. تعداد نخ های مصرف شده برای هر صورت بسته به شرایط ظاهری وشدت افتادگی وچروک ها متغیراست.

حجیم کردن گونه | لیفت کردن گونه

 

مزایای حجیم کردن گونه ها با نخ لیفت

چاق تر کردن و بازسازی حجم از دست رفته ی گونه ها
کشیدن پوست قسمت میانی صورت
کاهش شدت نمایان بودن خط خنده
شادابی چهره و بهبودی سریع
لیفت گونه با نخ بدون برش و گره بخیه است

 

چگونگی اثر گذاری نخ لیفت بر پوست

- سلول سازی در پوست با نخ لیفت ،همزمان با کشش پوست از نقاط دورترکه باعث پرشدن عمق چروک وبازترشدن آن می شوند.
- چنانچه داخل ماهیچه های صورت تزریق شوند، اثراتی مشابه بوتاکس با قدرت کمتر اعمال می کنند.

 

نخ های مورد استفاده در لیفتینگ

نخ های سیلوئت

نخ های سیلوئت شامل دو نوع می باشند که دارای دو نوع soft (نرم) و نوع Hard (سخت) می باشد. اثرات منحصر به فرد آن سالها ماندگار بوده و ضمن داشتن تحمل وزن صورت و ایجاد کشش مناسب از دوام طولانی برخوردار می باشد و برای کلیه ی سنین قابل استفاده است.

 

نخ های پلیدیوکسانون PDO

نخ های PDO با ایجاد واکنش خفیف جسم خارجی منجر به تحریک ساخت کلاژن و افزایش جریان خون می گردند و در نهایت باعث جوان سازی و کاهش افتادگی های پوست صورت می گردد و بدین ترتیب چین و چروک ها نیز اصلاح می گردند

 

نحوه لیفت کردن گونه با نخ

معمولاً لیفت گونه با نخ شامل قرار دادن نخ‌ های خاردار در زیر پوست و سپس سفت کردن آنها برای بالا کشیدن بافت‌های افتاده‌ی صورت است. نخ‌هایی که برای سفت کردن صورت در طول این روش استفاده می‌شوند در یک جهت یکنواخت خاص قرار می‌گیرند و در نتیجه هنگامی که قرار داده شده و کشیده می‌ شوند، چربی و بافت زیر پوست را گرفته و همراه با خود می‌ کشد و این امر سبب فرم دهی به صورت و گونه ها می شود.
تعداد نخ های مصرف شده برای هر صورت بسته به شرایط ظاهری وشدت افتادگی وچروک ها متغیر است.

انجام لیفت گونه با نخ با بیحسی سطحی با کرم انجام شده ودرد مختصری دارد.درد آن مشابه با پی آرپی یا مزوتراپی یا بوتاکس بوده وکاملا قابل تحمل است. پس ازانجام کارنیزمحدودیت خاصی مورد نیاز نبوده ولی بهتر است ازگرما وانجام فعالیت بدنی تا یک روز خودداری نمود.

 

دکتر مجتبی احمدی نژاد | بهترین دکتر متخصص زیبایی در کرج

امتیاز دهید :
به اشتراک بگذارید :

برچسب ها :

نظر دهید

گزارش