انواع جراحی پلاستیک سینه

0 0
  • تاریخ : ۱۳۹۸/۴/۲۶
  • بازدید : 322
  • چاپ این صفحه
امتیاز 0.00 تعداد رای 0

جراحی بزرگ کردن سینه برای متقاضیانی که از سایز سینه خود راضی نیستند روشی کارامد است.جراحی بزرگ کردن سینه شامل دو روش استفاده از پروتز سینه و یا تزریق چربی است. در روش جراحی سینه پروتزها در حالت های گرد، قطره اشکی و آناتومیکال (راست و چپ) می باشند.

جراحی سینه

 

سینه ها همانند سایر قسمت های بدن که با گذر عمر دستخوش تغییرات می شوند از این قاعده مستثنی نیستند. بسیاری از خانم ها در اثر شیردهی و به دنیا آوردن بچه فرم سینه های خود را از دست می دهند و سینه ها شل و بد فرم می شوند و یا خانم هایی که بدون اینکه حامله و بچه دار شوند شکل سینه خود را در اثر مرور زمان از دست می دهند،برای رفع این مشکل می توان از جراحی زیبایی سینه بهره برد.

 

انواع جراحی پلایستیک سینه

لیفت کردن سینه

در مواردی که افتادگی سینه ها کم باشد، جراح می تواند با بهره گیری از تکنیک های جدید فقط با برش دور سیاهی، لیف سینه را انجام دهد ولی در موارد افتادگی زیاد سینه ، جراح می بایست حداقل از یک برش عمودی برای مدل دادن به سینه و جمع کردن سینه از داخل ستفاده کند.

 

بزرگ کردن سینه

جراحی بزرگ کردن سینه برای متقاضیانی که از سایز سینه خود راضی نیستند روشی کارامد است.جراحی بزرگ کردن سینه شامل دو روش استفاده از پروتز سینه و یا تزریق چربی است.

در روش جراحی سینه  پروتزها در حالت های گرد، قطره اشکی و آناتومیکال (راست و چپ) می باشند. در هر بیمار با شرایطی که شکل سینه آنها دارد، جراح انتخاب می کند که بهترین پروتز سینه از نظر ظاهر و قوام کدام است، پروتز ها متناسب با وضعیت بیمار در مجاورت بافت پستان یا در زیر عضله سینه قرار می گیرد. جایگیری پروتز های سینه از سه ناحیه  سیاهی سینه، چین زیر پستان و یا زیر بغل است.

در روش تزریق چربی، چربی از نواحی انباشته از چربی مانند ران،شکم باسن و... گرفته می شود، چربی ها پس از آماده شدن در زیر بافت چربی پوست سینه تزریق می شود.

جراحی پلاستیک سینه

 

 کوچک کردن سینه

متقاضیانی نیز برای کاهش سایزسینه وجود دارند.جراحی کوچک کردن سینه در سینه هایی که افتادگی کمی دارند نیاز به ایجاد برش روی سینه نبوده و جراح می تواند از روش لیپوساکشن برای کوچک کردن سینه استفاده کند.اما در سینه های دارای افتادگی با استفاده از برش روی سینه جراح از حجم سینه می کاهد.

 

بازسازی سینه

جراحی پلاستیک سینه با بهره گیری از پیشرفت علم امکان بازسازی سینه را به بیمارانی که در اثر سرطان یا سانحه و...سینه ی خود را از دست داده اند می دهد،جراح می تواند با استفاده از نسوج طبیعی بدن این بیماران، پستان را بازسازی و سینه جدیدی را به این بیماران هدیه دهد.

 

ژینکوماستی (بزرگی سینه در آقایان)

در آقایان نیز زیبایی قابل انجام بر روی سینه شامل رفع بزرگی سینه است که با عمل لیپوساکشن ،لیپولیز یا لیپوماتیک اصلاح می شود.

 

دکتر مجتبی احمدی نژاد | بهترین جراح زیبایی در کرج

امتیاز دهید :
به اشتراک بگذارید :

نظر دهید

گزارش