هزینه های تزریق ژل

0 0
  • تاریخ : ۱۳۹۸/۹/۲۶
  • بازدید : 162
  • چاپ این صفحه
امتیاز 0.00 تعداد رای 0

هزینه های تزریق ژل با توجه به کیفیت آنها، و نوسانات  قیمت در بازار متغیر است. ژل ها محصول هایی از قبیل کلاژن، اسید هیالورونیک و هیدروکسی آپاتیت کلسیم هستند که با هدف  جوان سازی پوست و رفع چین و چروک  مورد استفاده قرار می گیرد در واقع با تزریق ژل اثرات آن به صورت کاهش و یا رفع چین و چروک پوستی می شود و همین طور برای حجم دادن و برجسته کردن لب ها و گونه ها قابل استفاده هستند.

هزینه های تزریق ژل با توجه به کیفیت آنها، و نوسانات  قیمت در بازار متغیر است. ژل ها محصول هایی از قبیل کلاژن، اسید هیالورونیک و هیدروکسی آپاتیت کلسیم هستند که با هدف  جوان سازی پوست و رفع چین و چروک  مورد استفاده قرار می گیرد در واقع با تزریق ژل اثرات آن به صورت کاهش و یا رفع چین و چروک پوستی می شود و همین طور برای حجم دادن و برجسته کردن لب ها و گونه ها قابل استفاده هستند.

هزینه تزریق ژل گونه

 

موارد قابل استفاده برای تزریق ژل

تزریق ژل به منظور حجیم و برجسته کردن لب، گونه، چانه و بر طرف کردن خط اخم و خنده مورد استفاده قرار می گیرد.

 

هزینه تزریق ژل لب

در حال حاضر به دلیل نواسانات قیمت دارو، هزینه ها تقریبی می باشند. هزینه تزریق ژل لب بسته به برند آن متفاوت است و به صورت میانگین به ازای تزریق هر سی سی از 1.800.000 تا 2.700.000 هزار تومان می باشد. برای برجسته سازی لب یک سی سی کفایت می کند.

تزریق ژل لب از نوع برندهای غیر معتبر و ارزان،می تواند فرم لب را غیر طبیعی و متورم جلوه دهد. در اکثر موارد محل تزریق شده با ژل های ارزان و بی کیفیت شروع به حساسیت، آلرژی و گلوله گلوله شدن می کند.   

تزریق ژل گونه | تزریق چربی زیر چشم

 

هزینه تزریق ژل گونه

داشتن گونه های برجسته را می توان به عنوان یکی از فاکتور های جذابیت نام برد. تزریق ژل گونه می تواند باعث بازسازی حجم گونه از بین رفته به مرور زمان یا سبب برجسته سازی برای اشخاصی می شود که گونه ندارند. مقدار ژل مورد نیاز برای برجسته سازی گونه بسته به اندازه و فرم صورت متفاوت خواهد بود. افرادی که گونه های کوچک دارند و خواهان فرم دهی و برجسته هم هستند، معمولا به ۲ تا ۳ سی سی درهر طرف نیاز دارند. مجموعا بین ۴ تا ۶ سی سی و بطور میانگین ۵ سی سی تزریق می شود .

هزینه تزریق ژل گونه به نوع آن و میزان مصرف بستگی دارد. معمولاً برای گونه از ژلف های ژوویدرم، تئوسیال و استایلج استفاده می شود.

 هزینه هر سی سی فیلر تئوسیال دو میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومان است.

 هزینه هر سی سی ژل استایلج یک میلیون و پانصد هزار تومان تا دو میلیون و نود هزار تومان است.

 هزینه هر سی سی ژل ژوویدرم یک میلیون و نهصد و هفت و پنج هزار تومان است.

هزینه تزریق ژل | تزریق ژل گونه

 

هزینه تزریق ژل زیر چشم

تزریق ژل در زیر چشم از روش هایی است که  به کمک آن می توان سیاهی و گودی زیر چشم را برطرف نمود و حجم از دست رفته  زیر چشم را جبران نمود. ژل ها با آبرسانی و تولید کلاژن موجب بهبود کیفیت وضعیت پوست شوند.

هزینه تزریق ژل در زیر چشم به عواملی همچون نوع و برند ژل مصرفی، میزان ژل مصرفی، میزان گودی زیر چشم و غیره بستگی دارد.

 

هزینه تزریق ژل به بینی

خیلی ها تمایل دارند برای اصلاح فرم بینی به جای جراحی از تزریق ژل به بینی استفاده کنند چرا که می توانند در کمترین زمان به صورت سرپایی این عمل را انجام دهند.

هزینه تزریق ژل به بینی به ازای هر سی سی  و نوع برند استفاده شده محاسبه می شود. به نسبت هزینه های بسیار سنگینی که عمل زیبایی بینی دارد قیمت بسیار پایینی دارد و هزینه تزریق ژل به بینی از حداقل شش صد هزار تومان به بالاست.

 

هزینه تزریق ژل خط خنده(لبخند)

با تزریق ژل به خط خنده چین های خطوط لبخند یا چین های نازو لیبال کاهش می یابد.  این چین ها  از دو طرف کناره های پایینی بینی آغاز شده و تا کنار لب ها ادامه دارند.

بهتر است برای ترزیق ژل خط خنده، از ژل هایی با غلظت بالاتر استفاده شود. این ژل ها برای پر کردن خطوط عمیق طراحی شده اند که عموما پسوند Deep یا Ultra دارند. هزینه تزریق ژل خط خنده(لبخند) عموما از هر سی سی ۸۵۰ شروع می شود تا ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان شروع می شود.

 

هزینه تزریق ژل به باسن

تزریق ژل به باسن به عنوان یکی از روش های کم خطر برای حجم دهی و رفق نواقص در این ناحیه است که به صورت سرپایی قابل انجام است و در مدت زمانی کوتاه می توان نتایج حاصل از این تزریق را مشاهده  کرد و بهبودی پس از تزریق بسیار سریع حاصل می گردد.

در واقع برای استفاده از روش تزریق ژل برای حجیم کردن باسن می توان گفت که هزینه تزریق ژل به باسن بسیار مناسب تر از روش های دیگری است که با این هدف انجام می شوند.

عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل هستند برند ژلی که مورد استفاده قرار می گیرد همچنین اندازه تزریق با توجه به میزان برجستگی مورد نظر در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشند.

به طور معمول حداکثر حجم تزریق ژل در یک جلسه ۳۰۰ تا ۴۰۰ سی سی  است که این موضوع به نظر پزشک بستگی دارد.

 

هزینه تزریق ژل به چانه

برای رسیدن به بهترین نتیجه به ۱-۲ سی سی ژل نیاز خواهید داشت. هزینه تزریق ژل یه چانه در افراد مختلف با توجه به مقدار ژل استفاده شده، تفاوت دارد. قیمت تزریق ژل چانه بسته به برند آن برای هر سی سی متفاوت است.

دکتر مجتبی احمدی نژاد | بهترین دکتر دکتر تزریق ژل

امتیاز دهید :
به اشتراک بگذارید :

برچسب ها :

نظر دهید

گزارش