علائم قابل رویت پیری در طی زمان به علت اشعه خورشید، وراثت و روش زندگی ایجاد می‌شود و یکی از علائم زودرس آن ایجاد چین و چروک و کاهش حجم پوست است با تزریق فیلر‌ها به صورت غیر جراحی، می‌توان کاهش حجم را جبران کرده و این خطوط را از بین برد.

بیشتر بخوانید

امروزه یکی از روش های مناسب برای از بین بردن چین و چروک تزریق بوتاکس است. بوتاکس در 2 زمینه زیبایی و درمانی کاربرد دارد. استفاده از بوتاکس نتایج بسیار خوبی برای فرد در پی دارد و به همین دلیل این روش یکی از بهترین روش های موجود برای از بین بردن چین و چروک می باشد.

بیشتر بخوانید

شبوتاکس دیسپورت "Dysport" یک برند انگلیسی است و جزو مطمئن‌ترین بوتاکس های قابل استفاده در کشور می باشد و مجوزهای بین‌المللی دارو و مجوزهای رسمی وزارت بهداشت را به طور کامل دارا می باشد. کاربرد تزریق بوتاکس دیسپورت هم در زمینه ی زیبایی و هم در زمینه ی درمانی بسیار موثر واقع بوده است.

بیشتر بخوانید

دست‌ها نیز در معرض تاثیرات ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، افزایش سن، استرس و فعالیت‌های کاری قرار می‌گیرند. برخی از انواع رایج علائم پیری بر روی پوست  دست های  می توان به ایجاد لکه‌های تیره ، تشکیل چین و چروک و ایجاد ظاهر ناهماهنگ برای پوست، و برجسته شدن رگ‌ها اشاره کرد.

بیشتر بخوانید

تزریق ژل یا چربی یکی از آخرین دستاورد علم پزشکی در جهت هرچه زیباتر کردن انسان است.تزریق ژل در این روزها یکی از پرطرفدار ترین راه های از بین بردن نواقص صورت به شمار می رود در این بین استفاده از بهترین مارک ژل برای تزریق صورت، بهترین مارک ژل برای خط خنده، و بهترین مارک ژل برای تزریق لب خواسته همه افراد است.

بیشتر بخوانید

عوامل زیادی بر قیمت بوتاکس تاثیر گذار هستند. قیمت بوتاکس با توجه به این عوامل از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در این قسمت عوامل موثر بر قیمت بوتاکس بررسی می شوند.هزینه تزریق بوتاکس بر اساس برند بوتاکس و موضع تزریق بوتاکس متفاوت می باشد.

بیشتر بخوانید

زاویه فک در آقایان عضلانی تر و حجیم تر از خانم ها می باشد و در قسمت چانه پهن تر است که این به دلیل آناتومی استخوان فک است که به طور طبیعی در خانم ها مثلثی و به شکل حرف V است و در آقایان حالت مربعی شکل دارد. هرگونه تغییر در ناحیه فک باید بر اساس آناتومی و استخوان بندی فک و تناسب بین اعضاء صورت انجام شود.

بیشتر بخوانید

یکی از روش های حجم دهی به اجزای صورت تزریق چربی است، علاوه بر آن موجب جوانسازی پوست و رفع چین و چروک  های پوستی نیز خواهد شد. در مورد اینکه بعد از تزریق چربی چکار کنیم تا بهترین نتیجه عایدمان شود لازم است مراقبت های بعد از تزریق چربی را جدی بگیریم.

بیشتر بخوانید

تزریق ژل لب یک عمل جراحی بسیار پرطرفدار است. در این عمل محل تزریق ژل توسط سوزنی سوراخ می شود و همین امر می تواند باعث بروز عفونت شود. بروز عفونت ممکن است بعد از دو روز نمایان شود و تا دو هفته ادامه داشته باشد. توصیه می شود اگر پس از تزریق علائم عفونت را مشاهده کردید، حتما به دکتر متخصص مراجعه کنید و آنتی بیوتیک مصرف کنید.

بیشتر بخوانید

یکی از عوارض جانبی تزریق ژل سفت شدن آن بعد از تزریق خواهد بود، این تجربه می تواند برای اشخاصی که آن را تجربه می کنند بسیار نگران کننده باشد. راه های جلوگیری از سفت شدن ژل صورت این امکان را فراهم می کند که بعد از تزریق دچار این عارضه نشوید. وضوع اصلی در مورد سفت شدن ژل این است که اتفاق ترسناکی نیست و در روزهای اول تا چند هفته بعد از درمان خیلی شایع است.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه برای اصلاح سایز یا ترمیم افتادگی در سینه ها در بانوان انجام می‌گیرد. عمل جراحی ماموپلاستی نیز بعد از جراحی زیبایی سینه انجام می گیرد و به این شیوه است که چربی، بافت غدد و پوست برداشته می‌شود و موجب تغییر در بافت پستان ها می‎شود و وضعیت قرارگرفتن سر پستان ها نیز اصلاح می‌گردد. حال نکته قابل تامل این است که در صورت رعایت نکردن نکات قبل و بعد از جراحی ممکن است فرد با مشکلاتی مواجه شود که یکی از آن ها عفونت بعد از ماموپلاستی می‌باشد.

بیشتر بخوانید

اگر میخواهید تا از شر چین و چروک های صورت خود خلاص شوید و پوستی شاداب و جوان داشته باشید،اگر می خواهید لب، گونه و باسنی برجسته داشته باشید تزریق ژل راهکاری بسیار موثر و نتیجه بخش و البته بدور از هرگونه آسیب پیش روی شما قرار دارد.

بیشتر بخوانید

بعد اینکه جراحی زیبایی سینه به اتمام می رسد وقت آن رسیده است که باید ها و نبایدهای بعد از جراحی را جدی بگیرید. اقدامات لازم بعد از عمل جراحی سینه برای دریافت بهترین نتایج و تسریع در روند بهبودی فرد ضروری است.

بیشتر بخوانید

جراحی لاپاروسکوپی عملی برای تشخیص و درمان است که برای دیدن اعضای داخل شکم کاربرد دارد با این تفاوت که در این جراحی از برش های بزرگ خبری نیست. اینکه چه کسانی باید جراحی لاپاراسکوپی انجام دهند بهتر است به بر عهده ی پزشک بر حسب شرایط بیمار باشد.

بیشتر بخوانید

ویژگی اصلی تزریق چربی و ژل، حجم دادن و پر کردن نقاط کم حجم بدن است، اغلب افراد به منظور زیبایی از این روش استفاده می‌کنند، اما این روش برای برطرف کردن عیوب بدن نیز کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید

 آبدومینوپلاستی یا تامی تاک شکم اقدامی تهاجمی جهت صاف و کشیده کردن شکم با خارج کردن پوست وچربی اضافی و سفت کردن عضلات جدار شکم می باشد و روشی برای کاهش وزن محسوب نمی شود

بیشتر بخوانید

تزریق ژل یک راهکار درمانی برای جوانسازی پوست و برجسته سازی مناطقی از بدن که طی افزایش سن حجم خود را از دست داده اند به کار می رود. این روش بدون جراحی است و نتایج مطلوبی را با دوران ریکاوری کوتاه به همراه دارد.

بیشتر بخوانید

امروزه برای داشتن اندامی متناسب و از بین بردن چربی‌های موضعی بدن عمل جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی انجام می شود.

بیشتر بخوانید
تماس سریع