هزینه تزریق ژل 

تزریق ژل یک راهکار درمانی برای جوانسازی پوست و برجسته سازی مناطقی از بدن که طی افزایش سن حجم خود را از دست داده اند به کار می رود. این روش بدون جراحی است و نتایج مطلوبی را با دوران ریکاوری کوتاه به همراه دارد. تزریق ژل در نواحی مختلفی مثل لب، گونه، خط خنده و … انجام می شود. ماندگاری این روش به نوع ژلی که مصرف شده است بستگی دارد و از شش ماه تا چند سال طول می کشد.

هزینه تزریق ژل

هزینه تزریق ژل به طور کلی به موارد مختلفی مانند نوع و برند محصول، میزان تزریق و پزشکی که تزریق را انجام می دهد، بستگی دارد.

موارد تاثیر گذار بر هزینه تزریق ژل

۱-نوع ژل مورد استفاده

۲ میزان ژل مورد نیاز در هزینه تزریق ژل

۳-دستمزد پزشک

هزینه تزریق ژل بینی :

هزینه و قیمت برای هر شخص با توجه به میزان تزریق و روش تزریق متغییر است،

به نسبت هزینه های بسیار سنگینی که عمل زیبایی بینی دارد تزریق ژل بینی ، قیمت بسیار پایینی دارد.

هزینه تزریق ژل لب

 هزینه تزریق ژل لب به عوامل متعددی بستگی دارد که عبارتند از ۱ – مقدار ژل مورد نیاز برای فرم دهی و برجسته کردن لب که در خیلی از موارد یک سی سی کافی است اما این تزریق به سلیقه افراد و فرمی که مورد نظر آنهاست نیز بستگی دارد که ممکن است مقدار بیشتری نیاز باشد. 2-– نوع ژل مصرفی که

قیمت ژل ها بسته به شرکت تولید کننده آنها متفاوت است. ۳ – محل کلینیک یا مطب یکی از عوامل مهم متغیر بودن قیمت محسوب می شود.

 

هزینه تزریق ژل خط خنده

 هزینه تزریق ژل خط خنده به در وهله ی اول به میزان عمق و طول خط خنده بستگی دارد.هر چقدر عمیق تر و طولانی تر ، طبیعتا برای پر کردن آن میزان ژل بیشتری نیاز است. سپس به نوع ژل تزریقی که برای خط خنده بهتر است از ژل های با غلظت بالاتر استفاده کرد و در نهایت به منطقه ی زندگی و شرایط اقتصادی آن منطقه بستگی دارد.

 

هزینه ژل گونه

هزینه تزریق ژل گونه‌ گذاری می تواند با توجه به ناحیه محل سکونت ، میزان ژل مورد نیاز که طبق سلیقه و نظر بیمار متفاوت است. با توجه به اینکه عمل گونه گذاری یک روش درمانی زیبایی محسوب می شود، هزینه این درمان معمولاً تحت پوشش بیمه های خدمات درمانی نیست و در نهایت بستگی به نوع ژل مورد استفاده، میزان تزریق، ناحیه درمان و حق‌الزحمه پزشک دارد.

 

هزینه تزریق ژل به سینه

موارد زیادی در تعیین هزینه نهایی تزریق ژل دخیل می باشد که از جمله آن می توان به دستمزد پزشک اشاره کرد که با توجه به تخصص، مهارت، تجربه و البته توانایی های وی دستخوش تغییراتی می شود. همچنین نباید از موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات، خدمات و کیفیت موادی که مورد استفاده قرار می دهند، غافل شد.

 

هزینه تزریق ژل برای باسن

عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی  تزریق ژل به باسن موثر است. از جمله آنها میتوان به تخصص، مهارت و البته تجربه پزشک مربوطه اشاره نمود. همچنین موقعیت جغرافیایی کلینیک و همچنین تجهیزات و امکانات و خدماتی که بیماران ارائه می دهد. علاوه بر اینها برند ژلی که مورد استفاده قرار میگیرد از جمله مهمترین مواردی هستند که در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشند.

 

هزینه تزریق ژل پیشانی

تزریق ژل پیشانی یک عمل زیبایی به حساب می آید به همین دلیل شامل بیمه نمی شود و به مواردی چون میزان ژل مورد استفاده شده،  نوع ژل استفاده شده،  اندازه سطح پیشانی، دستمزد متخصص پوست و همچنین محیط زندگی وموقعیت جغرافیایی بستگی دارد.

 

هزینه تزریق ژل زیر چشم

هزینه ی ژل برای افراد مختلف متفاوت است و با توجه به ناحیه تحت درمان، مشکلات ناحیه تحت درمان، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز ، هزینه پزشک و محل جغرافیایی تعیین می شود .

هزینه تزریق ژل به زیر چشم به نوع و مقدار و برند ژل مورد استفاده و تعداد سرنگ های تزریق شده بستگی دارد.

 بیشتر بدانید: هزینه تزریق چربی

 دکتر محمد ثابت | فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

به اشتراک بگذارید :
تماس سریع